Pojistný systém RESPECT

Poskytujeme komplexní služby firemním klientům. Naše produktové portfolio obsahuje řadu pojistných produktů v oblastech majetkového pojištění, odpovědnostního pojištění, pojištění technických rizik, pojištění vozidel a dalších. Klientům zajišťujeme i likvidační servis pojistných událostí. Vše probíhá v cyklu pěti kroků, respektive pravidel, jak optimalizovat pojištění.

schema

1. Risk management

Identifikujeme a kvantifikujeme rizika a pojistná nebezpečí ohrožující či poškozující podnikatelskou činnost klienta. Zpracováváme tzv. BEZPEČNOSTNÍ AUDIT – koncepční materiál, který mapuje potenciální rizika a analyzuje dosavadní škodní historii. Doporučujeme preventivní opatření, jimiž lze výskyt a výši škody zmírnit či vyloučit.

schema

2. Pojistná smlouva

Připravujeme pojistný kontrakt a jeho právní precizaci v souladu s ochranou zájmu našeho klienta. Pečlivě zpracováváme pojistné podmínky a odchylná smluvní ujednání pro hladký průběh likvidace pojistných událostí.

schema

3. Pojistný trh

Provádíme pravidelný monitoring pojistného trhu, analýzu zajistných programů jednotlivých pojišťoven a prodávaných pojistných produktů. Detailní znalost aktuálních možností trhu, upisovacích kapacit, vývojových trendů a každodenní konfrontace s likvidační praxí nám umožňuje vytvářet pro naše klienty pojistný systém odpovídající nejvyššímu standardu.

schema

4. Pojistný program

Vymodelujeme optimální pojistný program na základě poznatků šetření a vyhodnocení vyskytujících se rizik.

schema

5. Likvidační servis

Poskytujeme efektivní a pružný servis likvidace pojistných událostí. Nutnou administrativu spojenou s vyřízením pojistných událostí se snažíme minimalizovat a účast klienta na tomto procesu omezit pouze na oznámení události a poskytnutí nezbytných podkladů.

schema

Koncepční audit

Koncepční audit mapuje potenciální rizika a analyzuje dosavadní škodní historii.

Uživatelský manuál

Uživatelský manuál obsahuje praktické rady a informace o jednotlivých druzích pojištění a likvidaci pojistných událostí. Klient v něm nalezne také kontakt na členy servisního týmu RESPECT, kteří pečují o jeho společnost.

Co nabízíme

Co se u nás děje

Napsali o nás
24. 11. 2022

Přečtěte si povídání z praxe v článku ve Forbes.cz s naším odborníkem na risk management Tomášem Soukupem. 

Tiskové zprávy
15. 11. 2022

RESPECT je generálním partnerem Respect tour Olympic 60, která bude slavnostně zahájena již tento pátek/sobotu 18. listopadu 2022 dvěma koncerty ve zcela vyprodané Lucerně v Praze. Písničky skupiny Olympic…

Co o nás říkají naši klienti

Ještě jsme Vás nepřesvědčili?

Jsme jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích makléřů na českém a slovenském pojistném trhu s téměř 30letou tradicí.

29 let
na trhu
7,6mld.Kč
zprostředkovaného pojištění ročně
860
pojišťovacích odborníků
60 tisíc
vyřešených pojistných událostí ročně
13
poboček po celé ČR

Spolupracujeme