Od roku 2014 RESPECT sbírá medaile v nepřetržité řadě za sebou mezi desítkami soutěžících. Anketa vyhlašovaná Českou asociací pojišťoven má dlouhou historii a během let se stala tradičním a respektovaným hodnocením v oboru pojišťovnictví. Slavnostní vyhlášení 22. ročníku ocenění Pojišťovna roku Pojišťovací makléř roku 2022 proběhlo ve čtvrtek 11. května 2023 v prostorách ČNB pod záštitou viceguvernéra ČNB Aleše Michla. Společnost RESPECT se ode dneška pyšní třetím místem v odborné anketě Pojišťovací makléř roku. Ocenění je důkazem, že patří mezi přední hráče na trhu se zaměřením na inovativní a moderní přístup k pojišťování a je známá pro své profesionální služby a kvalitní produkty. 

 

„Jsme velmi hrdí na toto prestižní uznání, které je důkazem naší kvalitní a profesionální práce. Toto ocenění potvrzuje, že RESPECT hraje první ligu a naše hvězda stoupá vzhůru. Věřím, že náš přístup individuálního řešení potřeb každého klienta nás odlišuje na trhu a umožňuje dosahovat takovýchto významných úspěchů. Děkuji všem zákazníkům a zaměstnancům, kteří se na našem úspěchu podíleli. Bez vás by to nešlo,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva Ing. Zdeněk Reibl, MBA.

 

Společnost RESPECT je připravena stále rozvíjet své služby a produkty, aby i nadále plnila očekávání a potřeby svých klientů. RESPECT se specializuje na pojišťovací poradenství a nabízí svým klientům široké portfolio produktů od různých pojišťoven. Zaměřuje se na individuální přístup k zákazníkům a nadstandardní servis. Tým tvoří odborníci s dlouholetou praxí v oblasti pojišťovnictví, kteří poskytují zákazníkům výjimečný servis a poradenství.

 

Odborná anketa Pojišťovací makléř roku je každoročním hodnocením pojišťovacích makléřů, která se významně podílí na rozvoji a kvalitě trhu s pojištěním v České republice. Soutěže se účastní přední pojišťovací makléři z celé republiky. Porota posuzuje několik kritérií, mezi která patří kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, profesní úroveň komunikace makléře s pojišťovnou, poskytovaná služba, styl komunikace makléře s klientem a odbornost při správě pojištění. Více informací o soutěži najdete na www.pojistovnaroku.cz