RESPECT partnerem Family Business Week

Jako rodinná firma s 30letou tradicí a pevnými kořeny jsme se stali hrdým partnerem Family Business Week, který proběhne v týdnu od 5. do 9. června 2023.

Vozíčkáři mohou díky plošině na vyhlídku

Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice nechal vybudovat plošinu k vyhlídce pro své fyzicky handicapované klienty, a to díky velkorysému příspěvku společnosti RESPECT, a.s., která ji financovala.

RESPECT chce patřit mezi legendy

A proč? Protože legendy zůstávají a jsou oporou v dobrých i zlých časech, a to donekonečna bez ohledu na to, co se děje.

RESPECT hlavním partnerem 17. ročníku konference Efektivní nemocnice

RESPECT, a.s., byl hlavním partnerem 17. ročníku největší evropské konference Efektivní nemocnice 2022 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic.

RESPECT slaví se skupinou Olympic

RESPECT je generálním partnerem Respect tour Olympic 60, která bude slavnostně zahájena již tento pátek/sobotu 18. listopadu 2022 dvěma koncerty ve zcela vyprodané Lucerně v Praze. Písničky skupiny Olympic milují lidé napříč generacemi.

Rozvoj mezinárodních aktivit pod značkou RESPECT Group

RESPECT Česká republika a RESPECT Slovenská republika podepsaly 21. 9. 2022 novou Smlouvu o strategickém partnerství na dobu neurčitou, která vzájemně garantuje exkluzivní spolupráci v oblasti pojišťovnictví v obou zemích. 

RESPECT rozdával radost dětem pod taktovkou Krakonoše

Tradiční dobrovolnická akce RESPECT týmu v podobě přípravy a realizace soutěžního dne pro děti z dětské léčebny Vesna v Janských lázních se i letos vydařila i přes deštivé počasí.

RESPECT nejlepším Pojišťovacím makléřem roku 2021

Odborníci z řad zástupců pojišťoven sdružených v České asociaci pojišťoven (ČAP) zvolili RESPECT nejlepším v kategorii Pojišťovací makléř roku 2021.   

RESPECT na 101. místě v žebříčku Forbes největších českých rodinných firem

Umístili jsme se na krásné jedničkové 101. příčce v žebříčku největších českých rodinných podniků, který každý rok sestavuje Forbes Česko.

RESPECT s Krakonošem pro děti z léčebny

Tradiční dobrovolnická akce RESPECT týmu v podobě přípravy a realizace soutěžního dne pro děti z dětské léčebny Vesna v Janských lázních se vydařila i přes deštivé počasí.