RESPECT se stal členem asociace CAFIN

RESPECT rozšířil své působení v asociacích a stal se právoplatným členem České asociace pro finanční řízení, ve které bude rozvíjet spolupráci s ostatními profesními organizacemi a finančními institucemi.

RESPECT na Pražském hradě v CZECH TOP 100

Zdeněk Reibl, generální ředitel a předseda představenstva RESPECT, a. s., převzal dne 12. 6. 2019 ve Španělském sále ocenění CZECH TOP STAR od organizace CZECH TOP 100, která sdružuje nejvýznamnější firmy ČR. 

Pojištění kybernetických rizik a hrozeb v kostce

Kybernetická rizika jsou aktuálním tématem číslo 1, všude se o nich mluví, víme, kde nás ohrožují a co mohou způsobit. Jediná ochrana – být opatrní a mít zabezpečené účty a hesla? To už bohužel nestačí.

RESPECT má dobroběžce

Ve dnech 25. až 27. 6. se běžela v pražské Stromovce tradiční O2 Pražská štafeta, ve které měl RESPECT zastoupení v podobě 4 týmů. Běžci se nezalekli ani tropických teplot a svým odhodláním uběhli celkem 80 km.

RESPECT partnerem galavečeru FORBES Rodinné firmy 2019

RESPECT se stal partnerem prestižního galavečeru Rodinných firem 2019, který pravidelně pořádá magazín FORBES. Galavečer se uskutečnil 13. 5. 2019 ve Zlíně a připomněl tak začátky a působiště Tomáše Bati a jeho nosných podnikatelských myšlenek.

RESPECT partnerem potravinářské konference

RESPECT se stal partnerem konference „Očekávaný vývoj potravinářského průmyslu v ČR a ve světě“, která proběhla dne 5. června 2019 v Brně. 

Změny v nákladní silniční dopravě v ČR v roce 2019

Nákladní silniční doprava je v České republice nedílnou součástí ekonomiky, na které se podílí nemalou částí. Sektor zaměstnává desítky tisíc lidí nejenom v samotných dopravních společnostech, ale i v dalších firmách, které se na jejím chodu podílejí. Jak se mění úmluva CRM a jaký má zásadní dopad na náhradové povinnosti dopravce? 

RESPECT is the best broker of 2018!

Yesterday RESPECT, a.s., the biggest Czech and Slovak insurance broker, was awarded with a 1st place in a competition Broker Of The Year 2018. Once again RESPECT defended this best position and confirmed, that they are the top insurance broker company.

RESPECT at Fire Protection and Technology Conference

RESPECT risk managers participated the 22nd year of Červený kohout Fire Protection and Technology Conference held in České Budějovice on the 2nd and 3rd of April 2019.

Loss adjusting with the best results possible

Any adjustor knows exactly how to perform the loss adjustment process and how to communicate with clients and insurers in order to make sure that the client receives what they’re entitled to, says Ing. Naděžda Růžičková, RESPECT’s smiling large loss adjustor.