Změny v nákladní silniční dopravě v ČR v roce 2019

Nákladní silniční doprava je v České republice nedílnou součástí ekonomiky, na které se podílí nemalou částí. Sektor zaměstnává desítky tisíc lidí nejenom v samotných dopravních společnostech, ale i v dalších firmách, které se na jejím chodu podílejí. Jak se mění úmluva CRM a jaký má zásadní dopad na náhradové povinnosti dopravce? 

RESPECT nejlepším MAKLÉŘEM ROKU 2018!

RESPECT, a.s. největší česko-slovenský pojišťovací makléř včera, 14. 5., získal ocenění v soutěži Makléř roku 2018 - 1. místo. Opět tak obhájil nejlepší příčku a potvrdil, že se řadí na špičku pojišťovacích makléřů pro firmy a podnikatele.

RESPECT at Fire Protection and Technology Conference

RESPECT risk managers participated the 22nd year of Červený kohout Fire Protection and Technology Conference held in České Budějovice on the 2nd and 3rd of April 2019.

Loss adjusting with the best results possible

Any adjustor knows exactly how to perform the loss adjustment process and how to communicate with clients and insurers in order to make sure that the client receives what they’re entitled to, says Ing. Naděžda Růžičková, RESPECT’s smiling large loss adjustor.

RESPECT puts its heart into things

RESPECT starts the New Year with good news – they’ve decided to support unique projects which deserve a great deal of admiration and respect.

Proč je pojišťovací makléř důležitý

Ve světě financí a podnikání se vyskytuje mnoho rizik, nečekaných zvratů a nahodilých situací. Jedním z nástrojů, jak tomu čelit, je pojištění. Kdo se v tom však má vyznat, tolik pojišťoven, tolik možností, co je správné pojistit a kolik to bude stát? Na tyto a další otázky odpovídal v rozhovoru pro deník Právo Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel a předseda představenstva.

RESPECT natočil krátké video na téma Pojištění pohledávek

RESPECT pojištění pohledávek můžete zhlédnout v kostce během 4 minut a získáte tak ucelený přehled o tom, pro koho je pojištění pohledávek určeno, jaký má význam pro společnosti a jak se pohybuje jeho cena.

Reakce na článek portálu Seznam Zprávy ze dne 16. 8. 2018

Online portál Seznam Zprávy dne 16. 8. zveřejnil článek týkající se pojištění města Lovosice a makléřské společnosti RESPECT, a.s.  Informace zde uvedené považuje společnost RESPECT, a.s. za hrubě zkreslené, zavádějící a poškozující dobré jméno společnosti RESPECT, a.s.

RESPECT radí - Již dávno neplatí "Too Big To Fail"

Pojištění pohledávek nezná oborové, segmentové či teritoriální hranice. Je určeno všem společnostem, které své služby nebo výrobky prodávají svým odběratelům na odloženou splatnost, a tedy jsou v riziku nezaplacení své pohledávky.

RESPECT oslavil 25 let na trhu

RESPECT, největší česko-slovenský pojišťovací makléř pro korporátní klienty, oslavil, 21. 6. 2018, významné jubileum - 25 let na trhu. Za přítomnosti významných obchodních partnerů a svých kolegů z Čech a Slovenska, Zdeněk Reibl, připomněl začátky RESPECTu a nejvýznamnější milníky společnosti.