• Podcast nejen o pojištění pohledávek

  Inspirativní povídání nejen o pojištění pohledávek s naším kolegou Petrem Sejvalem si poslechněte v epizodě podcastů v řadě Buduj značku. 

 • Počet vozidel na silnicích neustále stoupá

  Zajímá vás, zda má koronavirová pandemie vliv na pojištění vozidel? Přečtěte si náš článek, kde se dozvíte mnoho zajímavých poznatků. 

 • Pojištění ovoce, ovocných školek a ovocnářských provozů

  Přinášíme vám novinky pro rok 2021 v oblasti pojištění ovocných školek, ovocných sadů a zároveň informace k podpoře pojištění a jiným vazbám na podporu a dotace.

 • Zimní dovolená a cestovní pojištění

  Přinášíme Vám několik důležitých informací a tipů, jak se pojistit a plánovanou zimní dovolenou si bez obav užít i v nepříznivé době spojené s onemocněním COVID-19, které omezuje výrazně plánování oblíbených rodinných dovolených v zimních střediscích nebo v teplých krajinách. 

 • Elektronické podepisování smluv

  Všem známá situace z jara letošního roku, kdy se v důsledku bezpečnostních opatření a omezení vyvolaných nouzovým stavem řada lidí přesunula ze svých standardních pracovních míst do domácích kanceláří, přinesla problémy i do procesů uzavírání smluv, včetně smluv pojistných.

 • Rozhodli jste se prodat auto? Nezapomeňte si ohlídat přepsání nového vlastníka ve VTP.

  Prodáváte svůj automobil a máte radost, že prodej klape jako na drátku. Aby vše dopadlo finálně podle vašich představ, je potřeba si i ohlídat nebo zajistit přepsání nového vlastníka do VTP.