Ocenění Rodinná firma roku je důkazem dlouholetého úsilí a špičkových služeb v oblasti poskytování kvalitního pojistného servisu. Toto uznání potvrzuje naši snahu a pečlivost, kterou věnujeme péči o naše klienty a jejich specifickým potřebám. Jsme hrdí, že jsme byli vybráni jako příklad excelentní rodinné firmy, která si stále váží hodnot a tradic a přispívá do rozvoje tuzemské ekonomiky. I proto jsme již 30 let důvěryhodným partnerem pro mnoho firem v České republice. Cenu za naši společnost si převzal na podiu Zdeněk Reibl v doprovodu svých kolegů.

Slavnostní galavečer se uskutečnil ve Španělském sále Pražského hradu, kde kromě ocenění probíhala setkání s nejvýznamnějšími firmami v České republice. Večera se účastnili významné osobnosti z různých oblastí, včetně předsedy Senátu Parlamentu České republiky Miloše Vystrčila, sopranistky a filantropky Lenky Graf či houslového virtuóza Pavla Šporcla.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto skvělého večera a gratulujeme ostatním oceněným firmám. Společně jsme se stali součástí události, která slavila nejvýznamnější podniky v České republice, jenž udávají tempo české ekonomice.