RESPECT, a.s. se účastnil celosvětového setkání makléřů v Singapuru, které proběhlo v posledním kvartále roku 2015. Společnost RESPECT, a.s. zastupoval Tomáš Micka, International Desk Director, který má na starosti jednání a komunikaci v rámci partnerské celosvětové makléřské sítě UNiBA.
 
Hlavními tématy makléřů z pěti kontinentů byly diskuse nad novými pojistnými programy týkající se zejména pojištění kybernetických rizik, rizik dodavatelských sítí, jistin, bondů, zaměstnaneckých programů a pojistné programy proti terorizmu.
 
V průběhu dne probíhaly také workshopy vybraných zemí, kdy každý partner prezentoval svojí makléřskou společnost a pojistné možnosti lokálního trhu.
 
Na konci setkání proběhl galavečer, na kterém byli přijati další partneři z USA, Kambodži a Norska. Taktéž proběhlo představení jednotlivých členů se zkušenostmi z vlastních zemí a předávání si know-how v rámci jednotlivých pojistných programů. V roce 2016 plánuje RESPECT účast na setkání partnerů např. v Hamburku, Berlíně a Vídni.