RESPECT, největší česko-slovenský pojišťovací makléř pro korporátní klienty, oslavil 21. 6. 2018 významné jubileum - 25 let na trhu. Za přítomnosti významných obchodních partnerů a svých kolegů z Čech a Slovenska, Zdeněk Reibl, zakladatel společnosti a předseda představenstva, připomněl začátky RESPECTu a nejvýznamnější milníky společnosti, které RESPECT dovedly až k tomuto výročí.

RESPECT oslavil své úspěchy v Národním domě na Vinohradech a celým večerem provázel moderátor, režisér a komik Jakub Kohák. V průběhu večera vystoupila kapela MIG 21 v čele s Jirkou Macháčkem a zpěvák Michal David. Předpůlnoční překvapení představil lightartový umělec Alex Dowis. Celý večer se nesl v uvolněné atmosféře s bohatým doprovodným programem. V průběhu večera si také odneslo 19 zaměstnanců RESPECTu sošky jako ocenění a poděkování za strategický rozvoj společnosti a speciální projekty.

RESPECT, a. s., od roku 1993 pojišťuje podnikatele, komerční a industriální firmy v České a Slovenské republice. Získal ocenění Makléř roku 2017, 2015 a 2014 – 1. místo. V červnu RESPECT získal také ocenění od CZECH TOP 100 za dynamický rozvoj a stabilitu na trhu. Právem se řadíme mezi největší pojišťovací makléře v České republice. RESPECT tu je, byl a bude dalších 100 let a je mi ctí oslavit tuto událost s kolegy, s partnery a se svojí rodinou, uvedl Ing. Zdeněk Reibl, MBA.

3 minuty  plné energie a skvělé atmosféry - video z oslavy RESPECT 25 let na trhu.