RESPECT, a. s., největší česko-slovenský pojišťovací makléř, včera získal ocenění v soutěži Makléř roku 2018 – 1. MÍSTO. Opět tak obhájil nejlepší příčku a potvrdil, že se řadí na špičku pojišťovacích makléřů pro firmy a podnikatele. Odborná porota z řad odborníku na poli pojištění posuzovala makléřské výkony, jako například kvalitu podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace makléř – pojišťovna a makléř – klient či správu pojištění.

Říká se, že nejtěžší není zvítězit, ale nejtěžší je své vítězství a prvenství obhájit, a to se nám povedlo již několikrát za sebou a jsem velmi pyšný na své kolegy, kteří svou pílí, vytrvalostí a vášní ke korporátnímu pojišťovacímu makléřství dokazují, že jsou uznávanými špičkovými odborníky a naši klienti a obchodní partneři se na ně mohou plně spolehnout,“ uvedl po převzetí ceny Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel a předseda představenstva RESPECT, a. s.

Výsledky ankety organizátoři soutěže na pojistném trhu oznámili na slavnostním galavečeru, dne 14. 5. 2018 v Kongresovém centru České národní banky. Slavnostního vyhlašování výsledků se zúčastnilo na 200 makléřů, top manažerů pojišťoven a představitelů České národní banky, ministerstva financí a asociací finančního trhu.

Výsledky soutěže MAKLÉŘ ROKU 2018

 

1. místo RESPECT, a. s.

2. místo Renomia, a. s.

3. místo C.E.B., a. s.

4. místo Insia, a. s.

5. místo OK Group, a. s.