RESPECT, a.s. největší česko-slovenský pojišťovací makléř včera získal ocenění v soutěži Makléř roku 2018 – 1. MÍSTO. Opět tak obhájil nejlepší příčku a potvrdil, že se řadí na špičku pojišťovacích makléřů pro firmy a podnikatele. Odborná porota z řad odborníku na poli pojištění posuzovala makléřské výkony jako například kvalitu podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace makléř – pojišťovna a makléř – klient či správu pojištění.

Říká se, že nejtěžší není zvítězit, ale nejtěžší je své vítězství a prvenství obhájit, a to se nám povedlo již několikrát za sebou a jsem velmi pyšný na své kolegy, kteří svou pílí, vytrvalostí a vášní ke korporátnímu pojišťovacímu makléřství dokazují, že jsou uznávanými špičkovými odborníky a naši klienti a obchodní partneři se na ně mohou plně spolehnout“, uvedl po převzetí ceny Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel a předseda představenstva RESPECT, a.s.

Výsledky ankety organizátoři soutěže na pojistném trhu oznámili na slavnostním galavečeru, dne 14. 5. 2018 v Kongresovém centru České národní banky. Slavnostního vyhlašování výsledků se zúčastnilo na 200 makléřů, top manažerů pojišťoven a představitelů České národní banky, ministerstva financí a asociací finančního trhu.

Výsledky soutěže MAKLÉŘ ROKU 2018

 

1. místo RESPECT, a.s.

2. místo Renomia, a.s.

3. místo C.E.B., a.s.

4. místo Insia, a.s.

5. místo OK Group, a.s.