RESPECT byl při příležitosti 16. ročníku Pojišťovna roku a Pojišťovací makléř roku opět oceněn „ZLATOU“, a to když od odborné poroty z řad pojišťoven získal 1. místo v kategorii Pojišťovací makléř roku 2015.

Po loňském vítězství, kdy získal titul nejlepšího pojišťovacího makléře roku 2014, RESPECT obhájil pozici nejlepšího makléře i v roce 2015 a stal se tak silnou jedničkou na trhu pojišťovacích makléřů.

V kategorii Pojišťovací makléř roku 2015 se posuzovala např. tato kritéria: kvalita dodávaných podkladů pojišťovně, úroveň komunikace makléř – klient – pojišťovna, správa pojištění, podpora kultivace trhu, firemní kultura apod. Vyhlášení výsledků za rok 2015 proběhlo pod záštitou guvernéra České národní banky pana Miroslava Singera. Galavečer se uskutečnil 10. 5. 2016 v prostoru České národní banky v Praze.

Někdy s nadsázkou kolegům říkám, že RESPECT zde bude 100 let a je to jedno z mých tajných přání. Nicméně, dnes bych k němu rád přidal ještě další  - pokud se to podaří nám, bylo by mně i všem mým kolegům ctí, kdybyste byli s námi při tom, a to i včetně konkurence, protože bez vynalézavé konkurence a silných obchodních partnerů z řad pojišťoven by to prostě nebylo ono. Jménem celého RESPECTu děkuji za podporu a přízeň, opravdu si tohoto ocenění velmi vážíme a máme z něho velkou radost. Budeme se snažit i nadále být pro Vás dobrým partnerem a nezklamat Vás!“ poděkoval a uvedl při převzetí ocenění Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel RESPECT, a.s.