RESPECT vytvořil profil na kariérním portálu VimVic.cz. Pokud se o RESPECTu chcete dozvědět více informací: kde sídlí, jaké má prostory, jaká je jeho firemní kultura, jaké nabízí benefity, které kolegy aktuálně hledá, jak je RESPECT hodnocen ostatními kolegy - není nic snazšího než se podívat na kariérní portál VimVic.cz, a to přímo na stránku RESPECTu.

„Pro RESPECT jsou kolegové důležití, a proto se snažíme nabídnout takové zázemí, ve kterém se jim bude dobře pracovat a kariérně růst. Nahlédnout pod pokličku RESPECTu mohou potenciální uchazeči na kariérní stránce VimVic.cz, kde se dozvědí o nás vše, co potřebují," uvedla Ing. Kateřina Reiblová, MBA, členka představenstva.  

Kariérní portál VimVic.cz založila parta nadšených mladých lidí, kteří se specializují na vzdělávání a HR podporu, ať už pro jednotlivce nebo pro firmy. Důraz kladou zejména na zpětné vazby – hodnocení od současných nebo bývalých zaměstnanců. Kromě toho si lze na portálu také prohlédnout fotogalerii, která nabízí jasnější představu o společnosti jako takové.