RESPECT Group se stal oficiálním členem pojišťovací celosvětové makléřské sítě Howden One. V uplynulých měsících probíhala intenzivní jednání o členství, nejprve na centrále RESPECT v Praze, a v minulých dnech na centrále HOWDEN v Londýně.

RESPECT Group jako ryze česká rodinná firma s 30letou tradicí tak dokazuje, že je spolehlivým pojišťovacím partnerem s mezinárodním know-how. Díky členství v síti Howden One může RESPECT pojišťovat speciální projekty a vytvářet speciální pojistné programy ve skupině s mezinárodními odborníky. RESPECT se také připojil ke skupině odborníků, kteří vyznávají stejné hodnoty, jako osobní přístup, navázání dlouhodobých trvalých vztahů s klienty, inovativní řešení, osobní odpovědnost za navržený pojistný systém a společenskou odpovědnost.

„Je mi ctí, že společnost RESPECT Group navázala spolupráci s největším evropským pojišťovacím brokerem HOWDEN Group, a že jsme se stali exkluzivním zástupcem pro ČR a SR. Howden Broking je největší evropský broker se sídlem v Londýně s působností po celém světě. RESPECT Group tak posiluje svoji pozici na mezinárodním trhu a budeme se nadále snažit kultivovat české pojišťovnictví pro podnikatele v mezinárodním měřítku. Naši brokeři souzní se stejnými anglosaskými hodnotami jako naši londýnští spolu kolegové, a to je pro nás velmi důležité. Věříme, že tuto pracovní energii ocení nejen naši klienti ale i další spolupracovníci, a to po celém světě. Díky spolupráci budeme vytvářet pro naše klienty specializované pojistné produkty a zajišťovat mezinárodní špičkový servis. Naše společné motto s Howden One: být pro klienty k dispozici každý den a na každém kontinentu“, uvedl Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel a předseda představenstva RESPECT, a.s.

RESPECT Group je také součástí makléřské sítě UNIBA, Worldwide Broker Network, ICBA a nově Howden One. RESPECT Group tak posiluje svůj mezinárodní přesah.