RESPECT byl u příležitosti Pojišťovna roku a Pojišťovací makléř roku oceněn odbornou veřejností jako nejlepší Pojišťovací makléř roku 2014. RESPECT tak zaujal 1. místo na trhu pojišťovacích makléřů v České republice! Cenu za společnost RESPECT převzal Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel.

Odborná porota z řad pojišťoven hodnotila zejména kvalitu práce, úroveň komunikace mezi makléřem a zástupcem pojišťovny a mezi makléřem a klientem, odbornosti a znalosti makléře, firemní kulturu, která se odráží navenek prostřednictvím svých makléřů, a to formou ankety, kterou organizuje Česká asociace pojišťoven.

Galavečer jubilejního 15. ročníku ankety Pojišťovna roku a Pojišťovací makléř roku 2014 se uskutečnil 21. května 2015 v prostorách Slovanského domu v Praze.

„Jsem z ocenění já sám, ale i mí kolegové příjemně překvapeni a potěšeni. Rád bych proto přirozeně poděkoval všem, kteří vyjádřili svůj hlas ve prospěch naší firmy, RESPECTu. Možná budu znít trochu neskromně, ale věřím, že jsme si to právem zasloužili a i poctivě odpracovali. RESPECT žije svým životem již 22 let, je to číslo, které se zdá být na první pohled již docela velké, přesto si stále ještě pamatuji začátky a doby, kdy jsme začínali a přinesli na český trh profesi pojišťovacího makléře. Ta doba tenkrát byla úplně jiná, v něčem možná i těžší, zejména v tom muset klientům vysvětlovat, co vlastně děláme, k čemu se jim to může hodit, co od nás získají, co jim to přinese. Poslání správného makléře vždy bylo a i nadále by mělo být pomáhat a hájit oprávněné zájmy klientů – jsem si proto jist, že naše práce má svůj smysl a věřím, že nebudeme nikdy v budoucnu muset z tohoto principu slevovat nebo stát před volbou, zda neupřednostnit zájmy vlastní na úkor zájmů klientů. Do budoucna bych Vám všem rád popřál hodně úspěchů ve Vaší práci a vyjádřil přání, aby se i nadále dařilo mezi mladými nacházet lidi ‚s pojišťováckým srdcem‘, protože je to obor, který za to skutečně stojí a má budoucnost,“ uvedl Zdeněk Reibl.