Jak jste se dostala do společnosti RESPECT, a.s. a čím Vás RESPECT zaujal, že jste přijala nabídku práce?

Delší dobu jsem přemýšlela, co bych chtěla vlastně dělat, protože práce zdravotní laborantky mě moc neuspokojovala a přišla jsem na to, že bych chtěla mít práci, kde bych mohla komunikovat s lidmi a něco pro ně zařizovat. Říkala jsem si, že by se mi líbilo pracovat v kanceláři a tak jsem se přihlásila přes inzerát v novinách do výběrového řízení na asistentku ředitele Ústecké pobočky Respectu .

Čím jste doposud ve společnosti prošla?

Nastoupila jsem tehdy jako asistentka ředitele, ale po dvou letech se ředitel Ústecké pobočky rozhodl odejít a vzal s sebou většinu zaměstnanců, tak se stalo, že jednoho krásného předvánočního dne jsem tu zůstala sama se dvěma nováčky. Nejdřív jsem si myslela, že se Ústecká pobočka zavře, protože se to nedá zvládnout, ale nakonec společnými silami, jsme se během dvou měsíců zvládli zastabilizovat. Museli se přijmout noví lidé, včetně nového ředitele, což se podařilo. Bohužel se nový ředitel, krátce na to rozhodl přestěhovat do Prahy, takže jsme opět byli bez vedení. Já jsem byla pověřena vedením kanceláře do doby, než se najde nový ředitel, ale když se ani po roce nepodařilo najít vhodného kandidáta, rozhodlo se vedení, že už nikoho nebude hledat, protože pobočka funguje i bez ředitele. Respektive nakonec jsem se ředitelkou stala já.

Jaká je Vaše současná role ve společnosti? Jaká je Vaše denní náplň?

V současné době zastávám pozici ředitelky Ústecké pobočky a mojí pracovní náplní je vedení kanceláře, akvizice a péče o významné klienty.

V čem je podle Vás společnost RESPECT, a.s. pro Vás zajímavější zaměstnavatel v porovnání s ostatními?

Společnost Respect, a.s. vnímám jako zaměstnavatele, který klade důraz na neustálé vzdělávání a zdokonalování svých zaměstnanců a zároveň se stará o to, aby se lidem v této společnosti dobře pracovalo, tzn. vytváří příjemné prostředí a podmínky pro práci.

Co byste doporučila mladým absolventům zajímajícím se o obor pojišťovnictví?

Doporučila bych jim, aby se tohoto oboru nebáli, protože je to krásná práce.  Tuto práci může dělat každý, kdo má rád lidi, je komunikativní a je připravený stále na sobě pracovat a vzdělávat se v tomto oboru.