Kulturní setkání RESPECTU s významnými obchodními partnery severočeského regionu.

V roce, kdy Severočeské divadlo opery a baletu v Ústí nad Labem oslaví stoleté výročí svého otevření a zahájení první divadelní sezóny jsme se rozhodli, že využijeme této významné příležitosti a pozveme naše vážené klienty ze severočeského regionu do krásné historické budovy Severočeského divadla na divadelní představení CAVEMAN a přátelské setkání se zástupci managementu společnosti i členy pracovního týmu naší ústecké obchodní pobočky.

Představení CAVEMAN je úsměvnou show jednoho muže – herce Jana Holíka. A hlavně o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Věříme, že dlouhodobě úspěšné a mnohokrát reprízované představení naše hosty pobaví a dovolí jim alespoň na krátkou chvíli zapomenout na všechny pracovní starosti. Po divadelním představení je pro ně uspořádán ve foyer divadla neformální raut, kde si mohou vyměnit své bezprostřední dojmy, které v nich představení vyvolalo.

Touto formou bychom chtěli našim severočeským klientům a obchodním partnerům poděkovat za dobrou a v řadě případů mnohaletou spolupráci.

Představení Caveman se uskuteční v pondělí 30. listopadu 2009 od 19:30 hod.