Makléř roku 2022: Další medaile míří do RESPECTu

Společnost RESPECT si právem může gratulovat k výbornému umístění v odborné anketě Pojišťovací makléř roku, kde obsadila třetí místo, a je tak opět v TOP trojce pojišťovacích makléřů.

Sjednáme vám asistenční služby RESPECT Assistance k pojištění vašeho vozidla

Od 1. dubna zprostředkovává RESPECT, a.s. asistenční služby RESPECT Assistance.

RESPECT členem světové pojišťovací makléřské sítě HOWDEN ONE

RESPECT Group se stal oficiálním členem pojišťovací celosvětové makléřské sítě Howden One.

RESPECT partnerem Family Business Week

Jako rodinná firma s 30letou tradicí a pevnými kořeny jsme se stali hrdým partnerem Family Business Week, který proběhne v týdnu od 5. do 9. června 2023.

Vozíčkáři mohou díky plošině na vyhlídku

Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice nechal vybudovat plošinu k vyhlídce pro své fyzicky handicapované klienty, a to díky velkorysému příspěvku společnosti RESPECT, a.s., která ji financovala.

RESPECT chce patřit mezi legendy

A proč? Protože legendy zůstávají a jsou oporou v dobrých i zlých časech, a to donekonečna bez ohledu na to, co se děje.

RESPECT hlavním partnerem 17. ročníku konference Efektivní nemocnice

RESPECT, a.s., byl hlavním partnerem 17. ročníku největší evropské konference Efektivní nemocnice 2022 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic.

RESPECT slaví se skupinou Olympic

RESPECT je generálním partnerem Respect tour Olympic 60, která bude slavnostně zahájena již tento pátek/sobotu 18. listopadu 2022 dvěma koncerty ve zcela vyprodané Lucerně v Praze. Písničky skupiny Olympic milují lidé napříč generacemi.

Rozvoj mezinárodních aktivit pod značkou RESPECT Group

RESPECT Česká republika a RESPECT Slovenská republika podepsaly 21. 9. 2022 novou Smlouvu o strategickém partnerství na dobu neurčitou, která vzájemně garantuje exkluzivní spolupráci v oblasti pojišťovnictví v obou zemích. 

RESPECT rozdával radost dětem pod taktovkou Krakonoše

Tradiční dobrovolnická akce RESPECT týmu v podobě přípravy a realizace soutěžního dne pro děti z dětské léčebny Vesna v Janských lázních se i letos vydařila i přes deštivé počasí.