„Podařilo se nám vybudovat 13 regionálních poboček, centrálu s vlastním administrativním zázemím, pracujeme s více než 260 kmenovými zaměstnanci – kolegy, máme silný likvidační servis, kde průměrné vyřízení likvidace trvá 21 dní, ročně v průměru vyřešíme přes 60 000 pojistných událostí, již 7 let vzděláváme klienty ve vlastním vzdělávacím centru RESPECT Academy, pojištění korporátních klientů je prostě naší vášní, a to již 25 let,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva Ing. Zdeněk Reibl, MBA.

Firmám se daří a současný ekonomický růst se také odrazil na výsledcích RESPECTu, kdy meziroční růst hospodaření firmy v roce 2017 byl o 15 % vyšší oproti roku 2016. „Zaznamenali jsme velký zájem firem o pojištění kybernetických rizik, i s ohledem na stále agresivnější hackerské útoky, které využívají stále rafinovanějších cest jak ukrást data. Firmy hojně investují a začínají se také více zajímat o pojištění pohledávek a s tím jde ruku v ruce také pojištění mezinárodních projektů na klíč s přesahem na jiné kontinenty,“ zhodnotil Ing. Aleš Plášek, ředitel industriálních rizik.

RESPECT, a.s., od roku 1993 pojišťuje podnikatele, komerční a industriální firmy v České a Slovenské republice. Získal ocenění Makléř roku 2014, 2015, 2017 a 2018. Právem se řadí mezi největší pojišťovací makléře v České republice a na Slovensku.