RESPECT vytvořil unikátní produkt pro bytové domy, který na pojistném trhu žádný jiný pojišťovací makléř nenabízí a ani jej nemá v portfoliu pojistných produktů.

Produkt RESPECT pojištění bytových domů, jak už sám název napovídá, je určen zejména pro společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva a další subjekty, které byty vlastní a dlouhodobě pronajímají. „Jsme schopni nabídku na pojištění vypracovat všem zájemcům, jak stávajícím klientům, tak i potenciálním, a to ze všech regionů ČR. Spojili jsme základní pojištění spolu se specifiky, které jsou nedílnou součástí celého pojistného balíčku, a to za částku, která nemá konkurenci," uvedla Ing. Pavla Vypiorová, Broking Director RESPECT, a.s.

Co tedy klienti s exkluzivním produktem RESPECT pojištění bytových domů získají?

V prvé řadě komplexně připravený produkt na míru, možnost volby limitů pojištění, úsporu na pojistném v průměru až 30 %, a to není málo, nejširší rozsah pojištěných nebezpečí, bonus při dobrém škodním průběhu, asistenční služby, v rámci kterých se o klienta postaráme, uhradíme klientovi náklady za náhradní ubytování, dále za škody za věci vlastníků jednotek a nájemců ve společných prostorech, např. při krádeži kol ze společné kolárny apod. Postavíme se za klienta v případě škod z odpovědnosti statutárních orgánů.

Úspora až do výše 9 000 Kč - průměrné pojištění na trhu bytových domů se pohybuje kolem 30 000 Kč ročně při pojištění jenom základních rizik, v rámci unikátního programu RESPECT se pohybujeme na částce 21 000 Kč ročně - včetně základního pojištění ale i specifických připojištění. A to už stojí za to, potažmo, když si uvědomíme, co je za tuto cenu nabízeno v rámci pojištění," dodala Ing. Pavla Vypiorová.

Více informací o produktu Pojištění bytových domů.