RESPECT se zúčastnil ve dnech 9. – 12. 10. 2017 celosvětového setkání makléřské sítě UNiBA, jejímž je zakládajícím členem a výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku. UNiBA oslavila 30 let na trhu a prostřednictvím svých zástupců úspěšně pojišťuje podnikatele a firmy na 5 kontinentech světa.

Galavečer k příležitosti 30letého výročí se uskutečnil ve španělské Valencii a setkání se zúčastnilo přes 150 členských zemí a zástupců. V průběhu dne probíhaly konference a workshopy na téma pojišťovnictví ve světě, trendy a inovativní pojistné programy a produkty.

Tomáš Micka, ředitel divize International, RESPECT, a.s. - zvolen Osobností UNiBA

Tomáš Micka, ředitel divize International, byl v průběhu galavečera oceněn jako OSOBNOST UNiBA ZA PŘÍNOS BYZNYSU MEZI PARTNERY. „Jsem strašně nadšený a je to neuvěřitelný pocit, že jsem získal ocenění mezi takto skvělými spolupracovníky v rámci celého světa. Moc si toho vážím a je to pro mě velká čest. Děkuji také RESPECTu, který mi dal kdysi příležitost stát se reprezentantem UNiBA sítě a pojišťovat klienty mezinárodně,“ sdělil bezprostředně po převzetí ocenění Tomáš Micka z RESPECTu.