RESPECT při příležitosti 17. ročníku Pojišťovna roku a Pojišťovací makléř roku opět obhájil svou pozici na trhu, když získal 3. místo v kategorii Pojišťovací makléř roku 2016. Odborná porota z řad pojišťoven tak potvrdila, že RESPECT se řadí právem mezi nejlepší „trojku“ pojišťovacích makléřů v České republice. 

V kategorii Pojišťovací makléř roku 2016 se opět posuzovala tato kritéria: kvalita dodávaných podkladů pojišťovně, správa pojištění, podpora kultivace trhu, firemní kultura apod. Vyhlášení výsledků proběhlo dne 11. května 2017 v Kongresovém centru ČNB, záštitu 17. ročníku ankety Makléř roku udělil guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

„RESPECT se tak řadí mezi stálé a úspěšné korporátní pojišťovací makléře s tradicí a zaujímá silné postavení na trhu. RESPECT má vize, cíle a poslání do dalších let a je nám ctí, že nás odborná porota z řad pojišťoven opět zařadila mezi nejlepší ‚trojku‘ na trhu. Velké poděkování patří zejména mým kolegům z RESPECTu, bez kterých by nešlo dosáhnout takového společného úspěchu a kteří stojí za každodenní ‚mravenčí‘ prací - posláním pojišťovacího makléře pro naše korporátní klienty,“ ocenil své kolegy Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel RESPECT, a.s.