V Praze dne 23. května 2018

borná porota z řad pojišťoven udělila RESPECTu 1. místo v kategorii Pojišťovací makléř roku 2017.

RESPECT se tak drží v TOP 5 nejlepších pojišťovacích makléřů a již potřetí získal prvenství. Potvrzuje tak silnou pozici na trhu pojišťovacích makléřů.

V kategorii Pojišťovací makléř roku 2017 se posuzovala např. tato kritéria: kvalita dodávaných podkladů pojišťovně, úroveň komunikace makléř – klient – pojišťovna, správa pojištění, podpora kultivace trhu, firemní kultura apod.

Vyhlášení výsledků za rok 2017 proběhlo pod záštitou guvernéra České národní banky pana Jiřího Rusnoka. Galavečer se uskutečnil 22. 5. 2018 v prostoru České národní banky v Praze.

„Je to úžasný pocit, být jedničkou na trhu a zrovna ve výročním roce, ve kterém RESPECT slaví krásných 25 let.  RESPECT mě baví a naplňuje již čtvrtstoletí a nejinak tomu bude i v budoucnu. Snažím se vždy předávat pozitivní leadership mým kolegům, protože pak se dostavují úspěchy u klientů a i obchodních partnerů. Pojišťovat korporátní klienty je královskou disciplínou, a když jste ještě ‚okorunováni‘ zlatou, je to neuvěřitelný pocit a mám radost za všechny naše klienty, kteří s námi spolupracují a také za všechny kolegy, kteří se mnou táhnou za jeden provaz, protože naše pracovní nasazení, nám přináší ovoce“, poděkoval a uvedl Ing. Zdeněk Reibl, MBA, generální ředitel a předseda představenstva RESPECT, a.s.

 

 

Pojišťovací makléř roku 2017