Ve dnech 14. a 15. 6. se běžela v pražské Stromovce O2 Pražská štafeta, ve které měl RESPECT zastoupení v podobě 5 týmů. Každý tým byl ve složení 4 běžců, z nichž každý běžec musel uběhnout 5 km trať na pražském Výstavišti, přes park Stromovka, dále okolo Šlechtovky a zpět na pražské Výstaviště do cíle k předání „štafety“ dalšímu kolegovi z týmu. RESPECT týmy běžely pro dobrou věc a svým během běžci podpořili projekt STK pro chlapy a nadaci MammaHelp. Celkem týmy naběhaly 100 km.

„Jsem rád, že jsme se do toho opřeli a poctivým tréninkem jsme ustáli nejen celou štafetu ale i sluníčko a vysoké teploty, které nás doprovázely. Týmově jsme se podpořili a při předávkách na štafetě vládla vždy skvělá atmosféra,“ uvedl těsně po závodu Ing. Aleš Plášek, ředitel mezinárodního obchodu s celým běžeckým týmem.  

RESPECT svým během podpořil Nadaci Petra Koukala, který v České republice propaguje osvětovou kampaň projektu STK pro chlapy, neboli preventivní zdravotní prohlídky pro muže a nadaci MammaHelp, která pomáhá ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám při zvládání této těžké životní situace.