Služby pro firmy

RESPECT poskytuje komplexní pojišťovací služby firemním klientům. Naše produktové portfolio obsahuje řadu pojistných produktů v oblastech majetkového pojištění, odpovědnostního pojištění, pojištění technických rizik, pojištění vozidel a dalších. Využití jen samotných pojistných produktů bez souvisejících profesionálních služeb však považujeme za nedostačující. Proto nabízíme našim klientům i širokou paletu služeb, které jim pomohou identifikovat konkrétní pojišťovací potřeby a usnadní jim proces likvidace případných pojistných událostí. Jednou z našich priorit je průběžný kontakt se všemi klienty a pravidelná školení zaměstnanců firem, se kterými spolupracujeme.

 

Audit, poradenství a konzultace

RESPECT nabízí firmám audit stávajícího pojistného programu a konzultace při jeho optimalizaci. Hlavním důvodem je skutečnost, že pojistný program firem nemusí být vždy optimálně nastaven; v některých případech nejsou důležitá rizika spojená s chodem firmy součástí pojistného krytí.
Více informací naleznete zde.


Risk management

Minimalizace rizik spojených s řízením společnosti patří mezi nejdůležitější a také nejobtížnější úkoly nejen vrcholového vedení, ale všech zaměstnanců společnosti. „Risk managementem“ či „řízením rizik“ se rozumí koncepce komplexního zabezpečení firmy proti případnému vzniku škod.
Více informací naleznete zde.

 

Sjednávání a správa pojištění

Po analýze potřeb RESPECT navrhne klientovi konkrétní pojistný program šitý na míru. Následuje správa pojištění, monitoring trhu a pravidelná setkání s klientem, při kterých diskutujeme změny, které se ve společnosti udály, a které by bylo vhodné reflektovat v pojistném krytí.
Více informací naleznete zde.

 

Likvidace pojistných událostí

Efektivní a pružný systém likvidace pojistných událostí je u každého našeho klienta prioritní záležitostí. Rozsahem poskytovaných služeb se snažíme u našich klientů zcela minimalizovat administrativu spojenou s pojistnými událostmi. V průběhu procesu vyřizování škody poskytujeme klientovi bezplatné poradenství a konzultace. Po dohodě s klientem jsme připraveni zajistit i požadované právní služby.
Více informací naleznete zde.

 

Monitoring vývoje pojistného trhu

Monitoring zahrnuje denní sledování vývoje domácího i zahraničního pojistného trhu, analýzu programů jednotlivých pojišťoven a jejich produktů. Díky aktuálnímu přehledu dokáže RESPECT nabídnout svým klientům ty nejvhodnější pojistné produkty a doporučit jim případné systémové změny, které povedou k efektivnějšímu pojištění jejich firmy.
Více informací naleznete zde.

 

Veřejné zakázky

Společnost RESPECT je schopna zajistit organizaci veřejné soutěže dle zákona 137/ 2006 Sb.

 

Zaměstnanecké benefity

Pojišťovací produkty se stávají nedílnou součástí zaměstnaneckých výhod většiny firem. Jedním z důvodů je například daňový odpočet u některých pojistných produktů, díky němuž může firma významně ušetřit a zároveň stabilizuje své zaměstnance. Firemním klientům nabízíme spolupráci při nastavení co nejefektivnějšího zaměstnaneckého programu v oblasti pojištění.
Více informací naleznete zde.

 

Vzdělávání a semináře

Společnost RESPECT klade důraz na neustálé vzdělávání svých firemních klientů a jejich zaměstnanců v oblasti pojišťovacích produktů a služeb a pořádá pro ně pravidelné semináře pod názvem „RESPECT ACADEMY“.
Více informací naleznete zde.

 

ONLINE.RESPECT

RESPECT klade mimořádný důraz na využití moderních technologií s cílem zvýšit kvalitu a rychlost poskytovaných služeb. Extranetový portál ONLINE.RESPECT umožňuje sdílet našim klientům všechny důležité informace o jejich pojištění a pojistných událostech v reálném čase. Naši klienti díky této nadstandardní softwarové podpoře mohou mít o svém pojištění dokonalý přehled s NONSTOP dostupností.
Více informací naleznete zde.

Pro případné dotazy můžete využít náš dotazníkový formulář:

Název firmy:*
Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Dotaz:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Ověření formuláře (opište text z obrázku).