RESPECT International

RESPECT patří mezi zakládající členy světové sítě makléřských společností UNiBA (The International Insurance Brokers Association) a je rovněž jejím výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku. UNiBA patří k největším globálním sítím svého druhu, má velkou tradici a silné lokální zázemí ve více než 110 zemích na pěti kontinentech.

Celosvětovou síť UNiBA tvoří nezávislé makléřské společnosti, které musí splňovat vysoké nároky na finanční stabilitu, zabezpečení informací a kvalitu poskytovaných služeb. Náš tým specialistů RESPECT INTERNATIONAL se věnuje výhradně mezinárodnímu pojištění, je dokonale jazykově vybaven a schopen odborně ošetřit pojistné potřeby našich klientů kdekoliv na světě. Právě jednotný a vysoký standard poskytovaných služeb a profesionalita týmu pracovníků zaručuje našim klientům kvalitní servis a podporu jejich aktivit v zahraničí.

Aktivní propojení se světovou sítí UNiBA přináší navíc přidanou hodnotu spočívající ve využití dokonalé znalosti legislativních podmínek a mnohaletých zkušeností zahraničních partnerů sítě UNiBA i na mnohdy kulturně velmi odlišných trzích. UNiBA má silné zastoupení i v zemích atraktivních pro podnikání jako jsou například Rusko, Čína, Vietnam nebo Indie.

Mezi činnosti RESPECT INTERNATIONAL patří rovněž oblast pojištění a zajištění rizik, která z důvodu nedostatečné kapacity či neexistence produktu nejsou umístitelná lokálně v ČR. Díky našemu přístupu na světové zajišťovací trhy komplexně zajistíme vhodná řešení speciálních požadavků našich klientů včetně komunikace se zahraničním pojistitelem nebo zajistitelem týkající se průběžného servisu a likvidace pojistných událostí.