Naše společnost

RESPECT GROUP je česká a slovenská pojišťovací makléřská skupina společností s 20– ti letou tradicí, která působí především v sektoru pojištění středních a velkých průmyslových a komerčních rizik. Svým obratem, rozsahem a kvalitou poskytovaných služeb se řadí mezi přední makléřské firmy působící v České a Slovenské republice.

RESPECT disponuje stabilizovaným týmem 260 pojišťovacích odborníků a specialistů. Je zakládajícím členem Asociace českých a slovenských pojišťovacích makléřů. Zároveň je členem mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů UNiBA a jejím prostřednictvím poskytuje oddělení RESPECT International servis svým klientům na 5 světových kontinentech.


Co nabízíme

RESPECT poskytuje na míru šitý a vysoce profesionální pojišťovací servis ve všech sektorech majetkového, odpovědnostního, finančního a životního pojištění.
Rozsah nabízených služeb společnosti RESPECT zahrnuje kromě široké poradenské a konzultační činnosti rovněž profesionální risk management a zajišťovací úpisy na zahraničních pojišťovacích trzích. V průběhu dosavadní historie se kolem mateřské společnosti RESPECT, a.s. vytvořily 3 dceřiné společnosti:

  • RESPECT BRNO, s.r.o.
  • RESPECT OSTRAVA, s.r.o.
  • Respect SK, s.r.o.


Graf vývoje produkce pojistného RESPECT GROUP, v mil. Kč