Kariéra

Makléřská společnost RESPECT,a.s. je moderní dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí možnost zajímavého a perspektivního uplatnění všem zájemcům o práci v oboru pojišťovnictví.

Náš zaškolovací a vzdělávací systém umožňuje každému pracovníkovi získat nebo si doplnit potřebné odborné znalosti i praktické dovednosti. Pro nové pracovníky je připraven kvalitní zaškolovací program, na základě kterého se mají možnost dobře seznámit s naší společností, organizací práce a systémem péče o naše klienty. Stávající zaměstnanci se v rámci svých rozvojových programů průběžně vzdělávají a prohlubují své znalosti v oblasti:

  • odborných produktů a techniky pojištění
  • risk managementu
  • obchodních a prezentačních dovedností
  • osobnostního rozvoje
  • základních právních a ekonomických znalostí
  • IT a praktické znalosti základních uživatelských programů
  • jazykového vzdělávání


Zájem našich zaměstnanců o vzdělávání je ze strany naší společnosti podporováno, zvyšování odborné kvalifikace našeho pracovního týmu je základem pro trvalý růst kvality námi poskytovaných služeb klientům, zaměstnancům současně zaručuje možnost kariérového postupu.

Každý, kdo má skutečný zájem o práci v pojišťovnictví, si k nám může přijít vybudovat zajímavou kariéru a stát se kvalifikovaným odborníkem v oblasti pojištění.

V případě zájmu o pracovní uplatnění v naší společnosti a další informace k uvedené nabídce pracovních příležitostí nás můžete kontaktovat e-mailem: kariera@respect.cz nebo telefonicky na telefonním čísle 227 200 152.

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice:

Obchodní­ manažer - Praha

Broker pro průmyslová a komerční pojištění - Praha / Brno

Broker pro oblast občanského a skupinového pojištění - Praha

Produktový a vzdělávací manažer - Praha

IT junior administrator

 Broker likvidátor škod - pobočka Praha a pobočka Karlovy Vary